Отзывы о компании POKUPKA - товары для всей семьи
- Марина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь К.
- Михайло К.
- Анна Т.
- Роман З.
Подряпана вудка!
- Комментарий продавца
Доброго дня, Роман. Дякуємо за інформацію, нам дуже прикро, що ви залишились незадоволені покупкою, але рекомендуємо вам в майбутньому одразу повідомляти про наявність дефекитів на товарі, щоб ми могли вирішити непорозуміння на вашу користь. Зазвичай ми ретельно перевіряємо товар перед відправкою особлило на посилки з післяплатою, але незначну подряпину могли не помітити. Ви отримали посилку, нічого не повідомили нам, але вирішили залишити відгук, ваше право. Мабуть подряпина дійсно несуттєва і не може вважатися браком, тому ви вирішили нас не турбувати. Дякуємо!
- Роман
оце незначні подряпини?
- Роман
не турбував,бо не перевірив на почті,довірився вам!
- Комментарий продавца
А ви вважаєте що продавці роботи і повинні все бачити? Ми могли звичайно пропустити подряпину, але ви вирішили що нам навіть і дзвонити не треба, такі ми недобропорядні з вашої точки зору. Дякуємо за довіру, але ви могли б не виставляти ці фото на загальній огляд, а написати нам на вайбер або подзвонити і висловити претензію, тоді ми би компенсували недолік грошима, або поміняли товар. Ви чули про таке слово - "обмін", "компенсація". Мабуть ні, тому просто на емоціях написали негативний відгук. Дякуємо, що навіть не спробували вирішити питання на свою користь, бо після таких відгуків ми вже не приймаємо претензій. Нехай люди читають і роблять висновки самі, що краще оприлюднити свої претензії, чи звернутись і вирішити питання більш мирним шляхом.
- Комментарий продавца
- Євгеній Н.
- Оксана П.
- Інна Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Любовь Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
