Котушка Line Winder EU5000 (Eugene) (3+1, 4.5:1) тягова котушка на коропа, сома

- В наявності
- Код: 1004017
1 712 ₴
1 642 ₴
- +380 (93) 488-17-71Вікторія (viber)
- +380 (97) 484-17-71Вікторія
- +380 (97) 298-63-17Юрій (риболовне снарядження, viber)
Line Winder серії Eugene (Юджин) з передньої (EU) регулюванням фрикційного гальма це справжні народні котушки, що заслужили величезну популярність завдяки своєму якісному виконанню, стриманому солідному дизайну та низькою ціною.
Ведуча шестерня виконана з бронзи, менш відповідальні вузли з силуміну. Задейстованы три шарикопідшипника (в т. ч. на ролику лескоукладывателя) і один роликовий. Весь механізм закріплений у графітовому корпусі з титановим напиленням і досить непогано захищений від зовнішнього середовища. Застосована кнопкова система для швидкого збору рукоятки, а сама вона виконана з металу. Котушки Eugene легко розбираються і прості в обслуговуванні.
Торгова марка «Line Winder» належить компанії «OKUMA». Вона створювалася для внутрішнього Тайванського ринку і завдяки унікальному балансу ціна-якість завоювала серця рибалок всього світу.
Особливості Line Winder Eugene:
- Ведуча шестерня виконана з бронзи
- Графітовий корпус з титановим напиленням
- Кнопкова система для швидкого збору рукоятки,
Основні | |
---|---|
Виробник | Line Winder |
Вага | 635 г |
Фрикційне гальмо | Передній |
Шпуля | Алюмінієвий сплав |
Передавальний коефіцієнт | 4.5 |
Розмір | 5000 |
Стан | Новий |
Підшипники | |
Кулькові підшипники | 3 |
Роликові підшипники | 1 |
Ємність шпулі | |
Довжина волосіні | 100 м |
Діаметр волосіні | 0.65 мм |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал корпусу | Графіт |
- Ціна: 1 642 ₴