Котушка Brain Apex Double Baitrunner 6000 6+1BB Screw Handle (NEW 2022), коропова котушка з бейтраннером

- Немає в наявності
- Код: 1858.45.20
2 199 ₴
- +380 (97) 298-63-17Юрій (риболовне спорядження, viber)
Котушка Brain Apex Double – недорога модель з системою бейтранер, однаково добре підходить, як для фідерної, так і для коропової риболовлі.
Її м'який хід і безперебійна робота кулісної передачі, забезпечують 6 шарикопідшипників, а також 1 роликовий, що відповідає за стопор зворотного ходу. Котушка має передавальне число 5.1:1, завдяки чому вона має розумне співвідношення між тяговим зусиллям і швидкістю вимотування снасті. Використовуючи систему бейтранер під час риболовлі, можна не хвилюватися, що риба затягне снасть у воду. Вона буде легко стягувати волосінь зі шпулі і тільки після повороту ручки котушки рибалкою, автоматично вмикається фрикціон з зусиллям, необхідним для виведення.
Основна шпуля Brain Apex Double металева, оснащена круглою кліпсою із пружиною для фіксації волосіні. Ролик жилковкладчика збільшеного діаметру має шарикопідшипник, завдяки чому зводиться до мінімуму перекручення волосіні в процесі риболовлі. Комплектується запасною пластиковую шпулею для жилки.
Котушка Apex Double Screw Handle оснащена точеною металевою ручкою, яка вкручується у вісь ведучої шестерні. Завдяки такому з'єднанню значно зменшено ймовірність появи люфтів у цьому вузлі кріплення.
Котушка випускається в чотирьох розмірах, які ідеально поєднуються з однойменною серією вудилищ, що застосовуються при лові коропа, карася, ляща, плотви та іншої мирної риби.
Переваги котушки Brain Apex Double:
- недорога модель з бейтранером;
- 6 шарикопідшипників і 1 роликовий;
- міцний графітовий корпус;
- полегшений ротор;
- металева шпуля з круглою кліпсою із пружиною;
- точена металева рукоятка, яка вкручується у вісь ведучої шестерні;
- ролик жилковладчика збільшеного діаметра з шарикопідшипником;
- додаткова графітова шпуля в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRAIN |
| Вага | 460 г |
| Передавальний коефіцієнт | 5.1 |
| Розмір | 6000 |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Підшипники | |
| Роликові підшипники | 1 |
| Кулькові підшипники | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність шпулі, мм-м | Nylon 0.30-200/ 0.35-150/ 0.40-115 |
| Запасна шпуля | Так |
| Матеріал корпусу | Графіт |
- Ціна: 2 199 ₴



